| G3org3Cristy a întrebat:

as vrea sa imi spuneti cum pot rezolva aceasta problema legata de cs:
Deci, mi-am facut un sv de speedrun (ca un fel de deathrun) pe care sa joc doar eu si cand incerc sa ma conectez mi se blocheaza la validating game resources si imi spune "you have been disconnected from the server, reason : Timed out" si in consola imi scrie asa :

BUILD 4554 SERVER (0 CRC)
Server # 1
Timed ou

VA ROG AJUTATI-MA CAT MAI REPEDE crying(

Răspuns Câştigător
| BlackScorpion2001 a răspuns:

Ai IP Dinamic?
Daca da asta este problema.
Trebuie sa-ti iei hamachi si sa pui la server IP-ul de la hamachi (de obicei folosind hlds.exe)
Sper ca te-am ajutat
FUNDA? big grin

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Deschide porturile cs-ului pe router.

| Mtfkr_Mada_1999 a răspuns:

Firma de la care ai sv nu cred ca are bun sv_dwnurl (adica ce trebuie sa downloadezi ca sa intri pe av) ADD madalin_nebunu99@yahoo.com poate te pot ajuta cu populare