| IonutTolea a întrebat:

as vrea sa stiu cum pot rezolva problema cu urmatoarea eroare cand deschid un joc downloadat de pe net(metin,cs,etc.)Eroarea este :Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again.Va rog ajutati-ma cu aceasta problema, dau funda.happy

Răspuns Câştigător
| Myr3ll1994 a răspuns:

Nu ai driverul placii video instalat, intra pe site-ul producatorului (ati sau nVIDIA depinde ce placa video ai) si descarca ultimul driver

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca sa schimbi rezolutia jocului. Daca nu merge, instaleaza ultimul driver pentru placa ta video.

| xcostelx a răspuns:

Incearca sa schimbi rezolutia jocului. Daca nu merge, instaleaza ultimul driver pentru placa ta video.