| a1l2e3x4a6n6d7r8u9 a întrebat:

As vrea sa stiu daca imi merge gta 4 daca am urmatoarele:

Windows 7 ultimate service pack 1
Procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU E3300 @ 2. 50GHz 2. 51GHz
Ram: 2GB
System Type: 32-bit Operating Sistem`
Placa video: Graphics Card msi NX8400GS 512mb DDR2
(nVIDIA GeForce8400GS)

As vrea sa stiu daca imi merge si daca imi merge cum merge la low,medium, high
PS

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Posibil sa iti mearga dar pe rezolutie low pentru ca procesorul e slab, iti trebuie un Intel Core 2 Duo 1. 8GHz.

| Jipa95 a răspuns:

Nu-ti merge nici pe low foarte bine. O sa se tarasca in 5-7 fps. Si-ti spun asta din propria experienta, deoarece mi-au trecu foarte multe placi video prin mana, printre care si acel 8400gs.

| Anonimus197568 a răspuns:

Nu o sa-ti mearga! Nu imi merge mie pe i3 8gb de ram si placa video de nVIDIA geforce gt 630 de 2 gb de ram. Jocul asta e prost din nastere si asa o sa ramana si are pprobleme is pe pc-uri mult mai puternice. si pe pc-ul meu du call of duty advanced warfare(cu texturile pe high, fara efecte ca am lag daca bag si efectele) si far cry 4 pe low