| BloodAndBon3 a întrebat:

As vrea servere de furien cu credite si sa fie simple. sau nu conteaza dar daca se poate sa fie bug la credite big grin

Răspuns Câştigător
| KnifeMihaitZaaaa a răspuns:

Furien.cs16.ro
furien.lu netistii.rio
furien.arth.ro
furien.laleagane.ro
furien.freakz.ro
Funda?

18 răspunsuri:
| zKw a răspuns:

Furien.FhG.Ro! Arme CSO+ Powers

| TeOLica a răspuns:

Frate daca vrei sa te asiguri ca nu sunt codati pe server intra pe Furien.BemGaz.Ro este cel mai smecher server din prezent.

Www.BemGaz.Ro

| MaFro a răspuns:

FURIEN.PGLGAMERS.RO server online 06.10. 2017 xp+credite.Slot Free oferim admin jucatorilor online 5h pe server+experienta in amx.Pentru admin avem nevoie de TeamSpeak3 + microfon asa ca daca ai nu rata sansa.Staff prietenos vip lunar cu multe avantaje pentru doar 25lei + 20k exp primite la donatie doar prin PaySafe. Avem de asemenea server de teamspeak 3 TS.PGLGAMERS.RO.Va asteptam pe toti cu mare drag.

| HarkerBannList a răspuns:

Impact.Aimers.Ro! Nu vei regreta!
Se cauta admini care sa doneze!

| Lefion a răspuns:

Intra pe cel mai nou server furien + cine intra nou pe server o sa primeasca automat 600 credite!
Nume server: furien.mixland.ro
Se da si ADMINE GRATIS daca de intereseaza!

| bssbss22 a răspuns:

Vă așteptăm cu brațele pe cel mai frumos server de furien. Adăugă la favorite,, furien.gamelife.ro '' și nu o să regreți

| bssbss22 a răspuns:

Vă așteptăm cu brațele pe cel mai frumos server de furien. Adăugă la favorite,, furien.gamelife
.ro '' și nu o să regreți

| FlorinZEW a răspuns:

Furien.crashed.ro # Server de furien cu xp si level maxim 60. Cautam admini capabili.

| Mardare11 a răspuns:

Furien.bitgame.eu

www.bitGame.eu

| Cool_Robytzul_1993 a răspuns:

Ma daca vr un sv cu credite sau fara cu lvl+clase+credite Furien.Anzo.ro sa-u Vaslui.Anzo.ro.Va asteptam sau Furien.dmgame.ro sv super tare daca aveti nevoie sa va invatati tastati in chat /help si vedeti acolo si /reguli pentru admini /who,/admin daca aveti ceva de discutat Add me la id :robi_asasinul@yahoo.com id de mess Ad robi_asasinul lasati un mesaj va rasp. cand intru bafta la joc

| Cool_Robytzul_1993 a răspuns:

Ma daca vr un sv cu credite sau fara cu lvl+clase+credite Furien.Anzo.ro sa-u Vaslui.Anzo.ro.Va asteptam sau Furien.dmgame.ro sv super tare daca aveti nevoie sa va invatati tastati in chat /help si vedeti acolo si /reguli pentru admini /who,/admin daca aveti ceva de discutat Add me la id :robi_asasinul@yahoo.com id de mess Ad robi_asasinul lasati un mesaj va rasp. cand intru bafta la joc Si pe facebook Roby Onicala am o poza pe banca cu pissy

| Cool_Robytzul_1993 a răspuns:

Ma daca vr un sv cu credite sau fara cu lvl+clase+credite Furien.Anzo.ro sa-u Vaslui.Anzo.ro.Va asteptam sau Furien.dmgame.ro sv super tare daca aveti nevoie sa va invatati tastati in chat /help si vedeti acolo si /reguli pentru admini /who,/admin daca aveti ceva de discutat Add me la id :robi_asasinul@yahoo.com id de mess Ad robi_asasinul lasati un mesaj va rasp. cand intru bafta la joc Si pe facebook Roby Onicala am o poza pe banca cu pissy Si inca ceva facetiva cont pe numele vostru sunt fraieri care fura numele acolo bafta la joc...

| furienmod a răspuns:

Counter Strike 1.6
Connect Fr.Jucausii.Net Furien Mod Romania
ip:89.40.233.153:27015
Pentru cereri admin vizitati www.jucausii.net

| Gabriel_Smiley_1982 a răspuns:

Frate Furien.EciLa.Ro e cel mai tare

| razvancristea a răspuns:

Salut TPU cel mai nou server de furien este
gold.bemgaz.ro # iar sectiunea de voturi este
http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-GoLD.BemGaz.Ro-51452.html va multumesc pentru voturi!

| Andrei_Dragomir_1993 a răspuns:

Frurien.freakz.ro cel mai bun server de furien cu credite si nu sunt codati.

| Giurgiulesti_Accesorii_Cahul_1979 a răspuns:

Vrei un server de furien?
Am eu unul dar e prin hamachi big grin

| kusarefe a răspuns:

Http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-178.157.85.208-46630.html Cel mai nou server de furien si da un vot :d