| Sirbu_Mario_1995 a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu niste jocuri care sa fie tot ca word of warcraft de exemplu freakz... Vreau sa renunt la freakz pentru ca are prea multe buguri care nu s-au reparat nici in 5 luni.Dau fundita cel cu cel mai fain joc happydar sa nu fie metin2ro sau alte porcari ca el.

2 răspunsuri:
| Sirbu_Mario_1995 explică:

Este si multyplayer?

| EuDaniel a răspuns:

Incearca World of Tanks este foarte tare grafica la nivel ridicat peste 100 de tancuri cu diferite app pentru putere si viteza. Este captivant pe nivele de la soldat pana la General sau Maior. Este un joc ilustrat din al 2-lea razboi mondial. Se bazeaza pe fapte reale. Incearca. Mult Succes!