| GabeN a întrebat:

As vrea si eu niste jocuri gen MW3, BF3 dar care sa ruleze pe : AMD Athlon x2 dual core 4000+, Nvidia GeForce 8600 GT si 2gb ram. Funda pentru cele mai faine jocuri happy

4 răspunsuri:
| LucianP a răspuns:

Ai putea incerca si crysis... happy

| GabeN explică:

Ms.Mai astept raspunsuri!
P.S : Seria CoD nu a fost niciodata Free To Play.A fost cracked de alterIWnet, Teknogods etc.

| Romanu94 a răspuns:

Ai putea sa incerci : Dead Space 1, 2; SIngularity; Duke Nuken Forever(Mi s-a parut caterinca rau de tot)... Cel mai bun shooter online gratis dupa opinia mea este MW2(alterrevolution.net) Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| kukoolcrivat a răspuns:

Intra pe siteul asta http://fanclub.ucoz.net si iti alegi ce joc vrei ca iti da si detalii ce cerinte cere jocul respectiv si tot de pe acest site il di descarci...Succes...