| xxxtzogo1xxx a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu niste rpg care sa imi mearga pe pc meu procesor intel celeron 2.67 single core placa video nvidia fx 5500 768 mb ram dar sa fie mult de exloorat in joc sa aiba o lume intinsa si sa nu fie seriile gothic sau the elder scrolls ca le-am jucat deja mersi mult dau FUNDITA

1 răspuns:
| Dakov a răspuns:

Joaca Prototype(2)
Joaca Metin2(www.metin2.ro)
Joaca Crysys(cred ca asta e numele, e cu actiune si de impuscat)
Joaca... WORLDOFTWANKS(il gasesti la un search pe google, nu stiu adresa exacta
Fundita?