| shpinc a întrebat:

Asvrea sa imi dati un site sau mai multe de unde pot descarca daemon tools. Vreau mai mult de 5 siteuri.Eu am incercat multe dar toate imi dadeau doar trialul.Imi trebuie daemon tools pentru un joc descarcat de pe internet si imi trebuie CD-ul ca sa il pot juca si nu il am.Va rog mult spuneti un site si spuneti-mi cum sa fac imagine virtuala la CD.
Multumesc anticipatbig grin

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daemon Tools http://www.megaupload.com/? d=CQWYEVKW
Open Daemon Tools, click pe "Add File" (numele jocului) si apoi click pe "monteaza imagine".
Bafta!