| Powpow a întrebat:

:-) Ati jucat vreodata un joc(vreo 2-3 ani) care sa va dea dependenta si intr-o zi v-ati hotarat sa va lasati de el, ati reusit?

6 răspunsuri:
| username a răspuns:

Da (cs 1.6), am reusit.

| DarkSasuk3 a răspuns:

Acela fiind Metin2 (creeaza dependenta iti zic il joc de vreo 4 ani)

| AleX_3918 a răspuns:

Salut Mello! Eu joc de la 9 ani metin2 si acum am 14 anisori si m-am hotarat sa ma las de 1 luna, dar inca mai intru cel putin 2 ore pe zi... Chiar nu stiu dar intr-adevar da dependenta. Inainte stateam cel putin 5 ore, acum am redus la 2 si sper in viitor sa ma las. Ideea este ca nu trebuie sa te lasi brusc, ci treptat:X. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?! :*

| Powpow explică:

Nu,nu ma refer la metin, are o grafica tampita rau...

| KenJi a răspuns:

Da mi s-a intamplat dar jocul a meritat laughing) big grin. Daca vrei sa incerci e un MMORPG numit Cabal Online. Rulz! \m/^_^\m/

| No1Limit1 a răspuns:

Da inainte jucam NFS Most Wanted parca eram dependend de el dar dupa cateva luni m-am plictisit de el si n-am mai jucat acum joc din cand in cand