| WrestlingFan01 a întrebat:

Buna TPU azi voiam sa va intreb ce jocuri online frumoase stiti gen (metin2 sau aion sau tera sau amazing world sau chiar webkinz) multumesc

Răspuns Câştigător
| raulbos123 a răspuns:

Hey ceau incearca OurWorld e un joc distractiv cu tot felul de iteme (obiecte) faine gen : aripi, animale stralucitoare, potiuni de tot felul si joci jocuri si faci niste misiuni usoare pentru a primi bani si exp (floor) na bafta. Funa?

1 răspuns:
| DanielaTfpt a răspuns:

Metin2gx,metin2earth,microvolts,clubpenguin,counter strike. Sunt destule.