| ShREKT a întrebat:

Cand dau pe iconita de la Minecraft, apare Minecraft pe ecran, dupa care dispare si nu se mai intampla nimic. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Kreefy a răspuns:

Daca tot nu iti merge, incearca sa il iei din alta parte, probabil jocul are o problema sau ceva. Recomand de pe T. orrent ( fara punct ): Minecraft TeamExtreme.

| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! verifica daca ai java, verifica driverul video si vezi daca ai instalat.net framework si visual c++. Bafta!winking