| Pop_Ionut_1998 a întrebat:

Cand incerc sa instalez versiunea 4 de la net framework imi apare o eroare:windows installer version 3.1 or higher is required to perform this installation.Cine ma ajuta dau funda.

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Nu fa ce ti-a zis ala de mai sus. Nu o sa-ti mearga.
De asta ai nevoie: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=25

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Ai deja versiunea 3.1 la net framework. Du-te in control panel --> Add or remove programs si dezinstaleaza net framework 3.1 si dupa aceea instaleaza versiunea 4.0. Funda?