| DzEk0 a întrebat:

Buna TPU care stie niste servare de minecraft dau funda!

Răspuns Câştigător
| minealex224 a răspuns:

Craftersland.zapto.org,sv.minecraftromania.ro,mcrofunandparty.zapto.org,mc.minecraft-romania.com,mc.mcro.eu,rpg.minecraft-romania.com si serverul meu id de mess ale99p

10 răspunsuri:
| thebosing a răspuns:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!

>> Minecraftcodes.info

| XxBoYxXxIoNuTxX a răspuns:

e fain dac vrei te ajut eu cu itm add andrei.rares34

| Grigg_Katalin_1999 a răspuns:

Salut, eu am un server PvP - Surival, cu event 1 data la saptamana 3 ore creative, la cate 3 zile event de map suraval, etc. Suntem decat 2 deocamdata, dar sper sa se faca mai multi playeri. E foarte frumos, pentru detalii destre joc, server, totul despre minecraft cantacteaza-ma la : grigg_ionut99@yahoo.com. Sper sa mai vorbim. Daca poti veni cu vreun amic bun, e perfect happy noroc!

| DarKKneSS a răspuns:

Te poti uita aici daca vrei
http://minecraft.dk/mcserverlist/
Funda?

| razvanrazvan21 a răspuns:

Fuckercraft.zapto.org intra pe asta, e la inceput si ai sanse sa primesti grad daca mai aduci playeri

| DarkDrugz a răspuns:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!

>> Minecraftcodes.info

| SecaresValentin a răspuns:

Uite aici un server mc.gameway.ro

| Alexandru_Marosi_1996 a răspuns:

| Radu_Emanuela_1980 a răspuns:

Cel mai tare sv de minecraft e aici uite linkul intrati va roghttp://www.youtube.com/watch?v=5SVTLJqbXEQ&feature=youtu.be