| Claudiu_Dragomir_1993 a întrebat:

Care stie un server de metin2 in romana (fara bug-uri
caresa sa afecteze buna desfasurare a jocului, nu un metin care se inchide din 5 in 5 min etc.) FUNDA

7 răspunsuri:
| Almássy a răspuns:

Obsedatule...stiu cum e, si eu am fost desi sunt fata, am avut lvl 85 laughing pe ro

| Claudiu_Dragomir_1993 explică (pentru Almássy):

Draga mea nu*s ''obsedat'' de un joc... vreau sa joc si eu un metin bun in timpul liber..ai vreo problema cu asta?

| Almássy a răspuns (pentru Claudiu_Dragomir_1993):

Nu neaparat, am zis si eu asa laughing

| DIIMIIM a răspuns:

Man acum daca te referi la bonusuri sa fie in romana nu prea stiu dar daca vr private care sa aiba bonusurile in engleza/franceza si sa fie playerii romani ai cam asa:Metin2Tim,Metin2Lunaris,Metin2Mondial,Metin2 RoSpeed, s.a.m.d
Daca vr mai continui lista big grin

| Claudiu_Dragomir_1993 explică (pentru DIIMIIM):

Man vreau un metin cate in care misiunile(in caz ca are).bonusurile..mai pe scurt sa fie tradus aproximativ tot in romana. daca ar fi si pvm cu atat mai bine

| noname956 a răspuns:

Metin2guabina e super joc de 2 ani si e un server anti-hack atata timp cat nu dai itm la alti nu are ce ti se intampla

| Casyan001 a răspuns:

Incearca metin 2bm sectiunea black magic eujocdemai putin de 1ansi amlv 115.