| Stelistul_Raita_1996 a întrebat:

Buna TPU caut pe cineva care ma poate ajuta am un server de cs populat in comunitatea cs1 RELAX.CS1.RO E SERVER GIRLZ PUB love struck am 9 average am investit mult in server am platit hostul pana 7 februarie am facut serverul de 9 average l-am bagat in comunitatea cs1 caut un fondator sa populam server sa bagam boost hostul nu trebuie platit e platit pana 7 februarie 2015. caut un fondator sane intelegem cu serverul sa baga boost la setmaster ofer jumate de server serverul are host din america la firma hostango. contact id meu de mess este raul.stelistul_baiamare si fb raita stelistul

1 răspuns:
| ClaudiuStefan20 a răspuns:

Daca vrei server populat te astept in comunitatea Erazer- www.erazer.ro
Iti oferim canal de ts3(gratis) o echipa de moderstori care te ajuta cu popularea serverului(fara sa investesti bani)