| 7Roby7 a întrebat:

Caut unul sau 2 parteneri de Minecraft Server care sunt dispusi sa stea o bucata mare de timp din saptamana(in special Vineri,Sambata si Duminica).
Serverul e pe Hamachi deci as prefera sa imi dati si ID-ul de Messenger sau de Skype ca sa pot sa va ajut sa intrati pe server(trebuie sa mai spun si ca nu imi merge inca microfonul,este o problema cu calculatorul).
Caut parteneri seriosi care sa fie creativi,politicosi,sa nu puste orase/case TNT si sa ajute mult la constructii,de obicei serverul este pe creative dar daca partenerul care il voi avea vrea pe survival il pun cu cea mai mare placere.
Exista deja pe server niste constructii mari si frumoase(de exemplu oras TNT,o casa gigantica cu tunele spre diferite chestii,un port,o statie de tren,o piata,un oras intr-un copac gigantic,etc.)facute de mine si un prieten care nu mai intra. Daca intr-o zi vom face videoclipuri pe Youtube cu acest server voi mentiona in primul episod ca sunt facute de mine si de partenerul care il voi avea,chiar daca nu a ajutat.
Am un texture pack diferit,l-am modificat putin sa arete din bine cum era in foarte bine, daca il vreti si voi vil pot transmite pe Messenger.

4 răspunsuri:
| TsanV a răspuns:

Baga id tsan. Vlad@yahoo.com

| paineptmine a răspuns:

Sall id meu de skype e al3xst3fan

| Andrei033 a răspuns:

Id de mess andy_sweetkid
Id de skype e andy_sweetkid
Sunt la fel amandoua!

| Andrei033 a răspuns:

Uite aici id-u meu de skype : andy_sweetkid
Si id-u de mes e la fel : andy_sweetkid