| GalinaBlanca a întrebat:

Buna TPU.Ce anume trebuie sa fac pentru a avea vizitatori cat mai multi pe un site? De atat am nevoie..doar sa imi acceseze cineva site-ul.Imi poate spune cineva daca exista vreo metoda gratuita pentru asa ceva?big grin funda:X

1 răspuns:
| Jardelin a răspuns:

Se cheama optimizare. trebuie sa faci optimizare la site. e putin mai complicat de explicat dar daca vrei sa stii mai multe intreaba in specialist. oricum, o optimizare serioasa se plateste pentru ca e mult de munca si nu cred ca sta nimeni o saptamana sa munceasca in continuu pe gratis.