| Deiutzaa1234 a întrebat:

Ce bonusuri îmi trebuie pentru un set universal perfect pe metin 2 fără 6/7?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Ok, pana acum nu am mai dat nimanui un set universal dar daca asa vrei tu...
Arma: hh, int/dex/str (depinde ce rasa esti), patrunzatoare, critica, sansa la necunostinta.
Armura: aparare sabie, pumnal, clopot (sau evantai), 2 maini, PV.
Coif: hh, rez magie, sageti, otravire.
Scut: hh, imun, int/str/dex (depinde ce rasa esti), sansa de a reflecta atac corporal si sansa de a evita atac corporal.
Papuci: pumnal, sabie, 2 maini, evantai (sau clopot), pv.
Cercei: sabie, pumnal, 2 maini, evantai (sau clopot), hh.
Bratara: magie, hh, pv, patrunzatoare, fulger.
Colier: clopot (sau evantai), sabie, 2 maini, pumnal, pv.
Zi-mi te rog pe ce server joci, poate intru si eu si facem un duel happy.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Esti sigura ca vrei set universal? Sincer sa fiu e praf. Poate tu ai impresia ca e bun pentru ca pana acum nu ai avut set deloc dar crede-ma ca un set pentru fiecare rasa in parte de mult mai bun. Vrei sa iti dau un set pentru fiecare rasa in parte sau ramai la cel universal?

| Deiutzaa1234 explică (pentru William):

Pai la fiecare rasa stiu.dar eu cred ca e mai bun set-ul universal

| Deiutzaa1234 explică (pentru William):

Multumesc! Metin2Nexus

| William a răspuns (pentru Deiutzaa1234):

Imi pare rau dar metin2 Nexus are virusi, nu pot sa intru pe el. Iti las seturi bune pentru fiecare rasa in parte, asta pentru cand iti vei da seama ca setul universal nu e bun de nimic.

http://www.tpu.ro/......eau-sa-mi/

| William a răspuns (pentru Deiutzaa1234):

Ok, pana acum nu am mai dat nimanui un set universal dar daca asa vrei tu...
Arma: hh, int/dex/str (depinde ce rasa esti), patrunzatoare, critica, sansa la necunostinta.
Armura: aparare sabie, pumnal, clopot (sau evantai), 2 maini, PV.
Coif: hh, rez magie, sageti, otravire.
Scut: hh, imun, int/str/dex (depinde ce rasa esti), sansa de a reflecta atac corporal si sansa de a evita atac corporal.
Papuci: pumnal, sabie, 2 maini, evantai (sau clopot), pv.
Cercei: sabie, pumnal, 2 maini, evantai (sau clopot), hh.
Bratara: magie, hh, pv, patrunzatoare, fulger.
Colier: clopot (sau evantai), sabie, 2 maini, pumnal, pv.
Zi-mi te rog pe ce server joci, poate intru si eu si facem un duel happy.