| xXxCristixXxHectorxXx a întrebat:

Buna TPU ce jocuri imi merge pe pc componentele : 2 gb ram, placa video ati radeon hd 4600 series, Procesor 3.40 GHz. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| OneCs a răspuns:

Far cry 1-3, call of duty 1 si 2, falou 1-2, cs 1.6, Cs:Go, minecraft, mortal kombat 1-4.In nici un caz gta 5 si nici patru o sa iti mearga in suturi, dar poti sa joci vice city, sala andreeas(samp).

1 răspuns:
| MegaR a răspuns:

Gta IV, fallout 1-3, lol, cs:go, probabil Gta V (pe directx 9 poate), Watch dogs etc.