| andreigreen a întrebat:

Buna TPU ce jocuri MMORPG imi puteti da? dau fundabig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| ZethKode a răspuns:

Am eu niste mmo-uri destul de tari, spun eu.Le-am jucat pe toate, de aceea le recomand tuturor:
World Of Warcraft, DC Universe Online, Champions Online, Forsaken World, APB Reloaded, Star Trek Online, Rusty Hearts, Alliance Of Valiant Arms, Shaiya si Lineage 2.Bafta!

2 răspunsuri:
| RazvanStefan a răspuns:

Pai sa nu repet ce au spus baietii mai sustongueerfect World, Silkroad Online, League Of Legends, World of Tanks, Runes of Magic. Daca vrei mai multe da un search pe google big grin

| Aleen a răspuns:

Ai putea incerca World of Warcraft, Talisman Online, Metin2, 4Story, Diablo 2 si 3 (merg si single player).