| GansAlex a întrebat:

Ce jocuri multiplayer imi recomandati(din acelea cu download)? Eu si prietenii mei ne-am plictisit de Minecraft,Counter-Strike, etc.

Răspuns Câştigător
| Systemup a răspuns:

DayZ
WarZ
Corneroids
Half Life 2 deathmatch
Gary's Mod
Fifa 11 -dar iti trebuie GameRanger pentru fifa
S4 league
Battle Of Immortals
Dead Island Ripide
Samp

4 răspunsuri:
| cosminpanait6 a răspuns:

1.metin 2. 2.4 story 3. monkey quest 4.samp 5.hal life 2 revolt the decimation. funda?

| TaKuYa a răspuns:

Poti gasi o intrega lista cu mmorpg-uri ( daca iti plac astea ) pe www.mmohut.com. Sau daca vrei jocuri mai avansate care nu sunt gratuite, le poti obtine gratuit de aici : www.skidrowcrack.com. Eu sincer ti-as recomanda League of Legends, S4 League, Team Fortress 2, ZEQ2LITE sau Counter Strike Global Offensive. Bafta!

| Eferalgan a răspuns:

Cabal
Cabal II
Lineage 2
12sky2
Wow
SAMP
Metin2(mie nu imi place jocul )
Perfect world
RaiderZ
Sau alege http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm

| GansAlex explică:

P.S:Nu ne plac jocurile MMORPG!
Shootere daca stiti...