| Hoseas a întrebat:

Ce jocuri Pc imi sugerati pentru un system Intel(R) Core(TM)2 CPU, PCI express x16, 6300 - 1.87 Ghz, Placa Geforce 6700 XL. 128 - GDDR 3, 4 Giga rami DD2! Placa video desi este pe 128, imi pornesc multe jocuri noi aparute! Daca puteti o lista mai detailata de jocuri, nu doar citeva! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Hei! Decat sa-ti scriu aici un ditai pomelnicu cu 'n' jocuri pe care le poti juca pe acea configuratie, iti recomand sa intrii pe site-ul : http://games.gamepressure.com/ ( ai toate jocurile din lume acolo )
Ca sa fii sigur ca pc-ul tau ruleaza un joc, intra pe site-ul : http://www.systemrequirementslab.com/cyri si vei putea vedea acolo daca merge, sau nu.

Bft! :)

| RaduTN a răspuns:

GTA San Andreas, Fifa 2011, COD 2, BF2, AC BrotherHood, NFS Most Wanted, CS 1.6, CS Source, NFS World, Fifa World, GTA 3, Sims 3, Minecraft, ShadowGunbig grineadzone, Kings Road.

| Hoseas explică (pentru RaduTN):

Eu joc jocuri mult mai noi! Fifa 12, 13, 14, 15 toate pornesc! La seria NFS iarasi aproape toate pina la NFS Rivals! Pare de necruzut dupa componentele enumerate dar totusi pornesc toate! Multumesc oricum de sugestii!

| RaduTN a răspuns (pentru Hoseas):

De pornit pornesc, dar ai lag! Degeaba pornesc!

| Silesenn7 a răspuns:

San andreas multi player pe serverul nostru 217.106.106.177:7995 recrutam helperi, lideri.