| Biutzuca a întrebat:

ce metin imi recomandati? big grin as vrea sa reincep da nu am idei...

3 răspunsuri:
| Icss a răspuns:

Buna Biutzuca:* Pai.eu joc metin2tim_chaossmug.Este dragut metinul.nu sunt ratele mari dar nici mici.:* Sunt 100% cand vrea Gm`ul le face 150-200%. Mai mereu face event ox.smug si diversechatterbox Banii ii faci destul de binehappy asta daca ai itm cu 20% yangsmug. Te astept pe metin:*(reg blue/ chaos)happy Pa-pa.:*

| BIOMAN a răspuns:

Metin2united,candylnju,hammer,fun,mondial,tdl

| RagaV a răspuns:

Mondial si Candylongju mi se par cele mai faine sv private big grin