| NikyRoz a întrebat:

Buna TPU...ce pot sa fac sa mearga mai bine team fortres 2 ca imi merge blocat sau alte jocuri am mare nevoie de ajutor dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| MariuX a răspuns:

Ai nevoie de un PC mai bun
Oricum poti sa umbli la SETARI si sa dai totul pe LOW ( nu o sa se vada la fel de real dar o sa mearga mai bine)
Pe acest site poti vedea jocurile care iti merg : http://www.systemrequirementslab.com/cyri
Nu uita sa dai funda la cel mai bun raspuns (mentionat si de TPU)

1 răspuns:
| Donnii a răspuns:

Ai nevoie de memorii RAM, procesor si/sau placa video.