| michael26iul a întrebat:

Ce server sa fac sa:mp, minecraft sau un post de radio? Daca raspundeti samp pe ce versiune mai exact 0.3x 0.3d sau 0.3e(vreau sa-mi spuneti versiunea unde pot avea playeri)la fel si la minecraft 1.7.4 sau 1.6.4? Iar daca raspundeti radio atunci spuneti-mi ce gen si cam cum sa aduc ascultatori(nu vreau raspunsuri gen multa reclama sau dai cu massu)Dau Funa

1 răspuns:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Ma ajuti un pic si pe mine la serverul de minecraft cand il pornesc se incarca tot bun cand intru pe el nu merge de ce?