| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Cei care se pricep la minecraft spuneti-mi si mie va rog cum sa creez si sa adaug un obiect nou in minecraft adica de exemplu un nou fel de TNT...

5 răspunsuri:
| alexandru2004 a răspuns:

Buna!
Cand creezi o mapa dai la Advanced Options si ai acolo...cu Change blocks si de exemplu, cand vrei sa joci Lucky Bloks dai la copacelul acela care e pe Sand (nisip) 154 ei e complicat iti dau in 4minute mesaj mai explicativ.

| GamerulUnicat a răspuns (pentru alexandru2004):

Ba frate, nu sa creez o mapa

| GamerulUnicat a răspuns (pentru alexandru2004):

Sa adaug un obiect nemaiintalnit de exemplu o veioza dar fara mod

| alexandru2004 a răspuns:

Aaa da ba... fara mod nu stiu sa bag iteme....patsupraetajat.

| GamerulUnicat a răspuns (pentru alexandru2004):

Cine ma poate ajuta si pe mine la cum sa inventez itm in minecraft cu un mod, dar nu sa fie itemele ce vreau eu sa le inventez incluse in mod...