| Mumuselu_Boby_1999 a întrebat:

Cine are sa imi dea si mie un cont de metin2.ro cu iteme pe el. Daca va functiona dau Funda PS. Ce inseamna PvP/PvM?

Răspuns Câştigător
| AngelMuscleman a răspuns:

Pvp-player vs player
pvm-player vs monster

2 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Omule cont nu o sa iti dea nimeni.Si in legatura cu PVP/PVM.PVP=Inseamna metin care doar iti faci iteme si nu cresti.Pe el faci duele. Tradus Player vs Plyaer.Iar pe cel PVM te bati cu mobii pentru Lv si faci si iteme.Se traduce Player vs Mob.

| Mumuselu_Boby_1999 explică (pentru мямιѕтєяισѕ):

Multumesc! Ai putea sa imi recomanzi un metin PVM classic, in afara de metin2.Ro si metin2Fun,ro