| Anndrreiiutta a întrebat:

Cine imi poate da si mie niste jocuri super tari pentru fete la care trebuie sa iti faci cont dar pe care nu trebuie sa le downloadez? Cele mai bune raspunsuri primesc funda!

2 răspunsuri:
| alexandra_8523 a răspuns:

Pai uite niste ideibig grin : ladypopular,fantage,pandanda,barbiegirls,crystal saga, cultures online, family guy online. Cam atat. big grin Sper sa.ti placa. Funda?big grinbig grin

| andreeaiacovita3 a răspuns:

Uite aici cateva: stardoll,ma-bimbo, missbimbo, ladypopular. Sper ca te-am ajutat! Funda?