| zakkyzakk2 a întrebat:

Buna TPU... cine imi poate spune cum pot sa fac un bind sa-mi cumpere automat HP pe furien... funda aceluia care imi explica cat mai bine

5 răspunsuri:
| Krystyana1 a răspuns:

In folder-ul cstrike dai clik dreapta pe config.cfg si il deschizi cu un program (ex: eu am notepad++ si imi apare edit with notepad++). Acolo poti sa schimbi la binduri ce vrei. Sa pui de ex: bind "q"(sau ce litera sau cifra vrei) "shop; slot1". Sau poti sa pui bind "q" "say shop" si iti alegi HP sau grenada sau ce o mai fi.

| Turl a răspuns:

Bind "f" "/shop; slot 6(sau pe ce slot e HP)"

| Bossul_Tau_Versace_1989 a răspuns:

Si eu vreau bind-ul ami dati si mie Y! M la unu care stie mai bine

| Bossul_Tau_Versace_1989 a răspuns:

Vreau si eu bind-ul de HP dati Y! M unu care stie sa ami aratati cum

| catanutzzz a răspuns:

bind x "shop; slot4" sau pe ce nr e HP