| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cine imi spune si mie niste servere pentru minecraft (cu romani)(si cum ma conectez ca sunt Noob si nu stiu)?

2 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Trimite-mi skype-ul tau prim pm pe site si iti explic eu totul, detaliat si iti dau si niste servere

| AndreiPisoias a răspuns:

MCX.minecraft-romania.ro. Scri asta la multiplayer, Adauga server si cand ai nevoie intri direct. P.S: cand intri pe server prima data scrie /reg (o parola) (repeti parola) si cand intri iar scrii /autentificare sau ce iti zice in chat si parola