| TannyaEmoooKid a întrebat:

:*
cine imi zice si mie de ce pun un server de gta samp si nu vrea sa se conecteze?batting eyelashes
vreau si eu niste servere de gta samp. please.batting eyelashes
mesc anticipat:*
>big grin

Răspuns Câştigător
| alexemy00 a răspuns:

Pai pentru inceput iti trebuie san andreas normal si in al doilea rand dai pe siteul http://www.sa-mp.com/download.php.Funda? am 10 ani :)

1 răspuns:
| alexemy00 a răspuns:

În primul rând îţi trebuie san andreas si în al doilea rând srii pe internet samp si dai pe primul site. Funda?