| Raulica99 a întrebat:

Cine stie la minecraft cum sa joc multyplayer de ex :
Intru pe server scriu /login si parola si nu mai stiu ce sa fac ca de ex sa fuc spre cufare sa dinastia? Dau funda!

3 răspunsuri:
| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Intri pe un server ( creative, survival, pvp, quakecraft, parkour, survivalgames si altele ). Serverele le ai in inventar intr-un ceas.

| Malosmihai a răspuns:

Daca ai minecraft normal atunci scrii /login parola si dupa cand mai intri iti zice sa dai /register (parola pe care ai pus-o)x2

| CostiBoss99 a răspuns:

Dai Click Dreapta pe Commpas si iti alegi un Mini-Game pe care sa-l joci:
Creative,Survival,SkyBlock,Parkour,Survival Games, Spleef, Dragon Escape, Hide And Sink, DayZ Etc.
Apoi „Bucura-te" De Distractie!
Funda?