| alvyyn999 a întrebat:

Cine stie un metin Super Calumea.big grin plz. ajutati-ma FUnda.

Răspuns Câştigător
| xToxicGirlx a răspuns:

Metin2Hammer,Metin2Europe,Metin2ValMondial,Metin2United si mai sunt.

7 răspunsuri:
| Victor7boy a răspuns:

Metin2 Evolution

| xF1n3Ti a răspuns:

Metin2xpub da nu e on da cand o sa fie imi dai funda?

| pUuffUlleTTe a răspuns:

Eu zis sa joki tot ala normal ptc mi se pare cel mai tare daca vr iti dau contul meu mi se pare ca aveam lv 31 si 2 rib-uri unu + 4 si celalalt +5 dai acc la Id: sorin_war@yahoo.com daca il vreihappy

| Ionutz456 a răspuns:

Metin2Yoneis:http://www.metinyoneis.com/index.php?s=register
Nm al meu de pe acest metin este XxStarxX inteme tari tot cu 1 yang
Funda plzzz

| Mihay1212 a răspuns:

Metin2XPM e pvp si pvm site Metin2XPM.ro; metin2 antic; Metin 2 epical; metin2 valmondial.