| PasTYluTzZa a întrebat:

Buna TPU..cine stie un metin2 pvp cu rate 1000x in afara de Hammer, Oriental etc. PLZZ

Răspuns Câştigător
| ionut2000k a răspuns:

Xpubmt2
site: www.xpubmt2.ro e foarte tare funda?

| PasTYluTzZa explică (pentru ionut2000k):

E tare rau dar nu stiu cum sa dau funda spune-mi cum si o sa-ti dau

30 răspunsuri:
| AlexStroie99 a răspuns:

Http://elitemt2.org/ SOOOPEER METIN...Pliss FUNDA!

| iRonicGS a răspuns:

Are ratele 500% dar cred ca o sa iti placa... www.sonymt2.ro

| PasTYluTzZa explică:

Nu merge linkul

| AnormalFunkyGuy a răspuns:

Incearca:
-Mt2 Advanced
-Mt2 Lunaris
-Mt2 Yours
-Mt2 Legends (paremise ca e cu hamachi)
-Mt2 Steel
-European Mt2
-HotStyle Mt2
-Apollo Mt2
-Mt2 Divinity
-Mt2 Yoneis (Pvp, super tare)

Metinele astea le-am jucat si eu, si, nu is deloc naspa. Mi-au placut, si, apropo, daca vrei sa te lasi de un mt, nu fa prostia de a ARUNCA toate itemele pe jos, lasa-ti iteme in inventar si, poate, cand te plictisesti de alt metin, intri pe metine mai vechi, pe care le ai instalate. Cei care arunca tot timpul itm pe jos pentru ca se lasa de mt, fara suparare dar sunt cam tantalai lol.

Ma rog, sper ca te-am ajutatwinking funda?

| nnexuss a răspuns:

Va asteptam pe metin2 Puma este un server pvp, level maxim 250, rate 1000%, evoluti noi, GM prietenosi, rata fierar 100%.
Site : http://metin2puma.xcp.ro/site/

| VasiiCbu a răspuns:

GoodForWar

| Berny1999 a răspuns:

Http://metin2amt.weebly.com/index.html e cel mai tare e pvp rate 1000x client oficial tot site haideti

| Andrei_Alin_1998 a răspuns:

Metin2 pvp gm mode ( www.pvp-metin2.ro/ ) este cel mai tare metin pvp deschis de curand. la o donatie de 5 euro cartela reincarcabila orice retea primesti GM... Donatiile se fac la id::suport_metin2pvp

| Eduardo_Don_1998 a răspuns:

Www.metin2avalon.eu - SERVER ONLINE

| Alex_Prodan_1994 a răspuns:

Cel mai tare metine lunaris

| Gabriel_Alexandru_1999 a răspuns:

Angelmt2

| bleachxxl a răspuns:

Www.metin2rgm.eu este un server misto cu GM-Mode lvl 250 instant nu este 6/7 sunt doar 2 owneri daca ai nevoie de ajutaor ia legatura cu ei sau daca nu at adauga-ma pe mine TheLastElite eu nu sunt lamand dupa funda dar zic ca se merita descarcat...

| alexandruionutzu a răspuns (pentru Lim0nz):

Nu-i prea fain

| ithunder a răspuns (pentru Lim0nz):

Limonz daca vrei sa ma ajuti cu ceva energy metin2 are 3 launche-uri nu stiu cum sa il fac

| furduisebastian a răspuns (pentru ithunder):

Frate are 3 lunchere primul luncher e pentru windows 7 al doilea ptra vista si al treilea pentru Xp

| Concan_Ionut_1974 a răspuns (pentru Lim0nz):

Asta e PVP-PVM laughing

| 14K a răspuns:

Metin2Gm Mode eu nu mai joc pentru ca s-a dat rr la conturi, apropo itm +0 sunt cele mai bune si daca vei face rost de mod ai grija sa nu te vada vreun membru Staff.

| Alexutzu_Alexutzu_1998 a răspuns:

Uite asta e cel mai tare pvp din lume
Uite site
http://metin2steel.in/index.php

| Killers10 a răspuns:

Light metin2

| aaasasasa a răspuns:

Metin2 steel incearca!

| Constantin_Postolachi_1997 a răspuns:

Http://metin2dcj.in/
Un server Pvm-Pvp... lvl maxim 105.
Rate de 500%
Va asteptam cu drag...[GA]Cosmin

| Constantin_Postolachi_1997 a răspuns:

Http://metin2dcj.in/
Un server Pvm-Pvp... lvl maxim 105.
Rate de 500%
Va asteptam cu drag...[GA]Cosmin

| Alexandru_Marian_Giurea_1998 a răspuns:

Hai pe mt asta e foarte tare e cel mai tare http://trackmt2.webnode.com/chat-radio/ haideti pe el multumesc!

| Pustiu900 a răspuns:

Http://xat.com/Metin2Sonyc haide e cel mai tare sv si are rate 1000x va asteptam cu drag!

| Kyoshiro a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=LjHWKL7uYyg uitate la el e foarte tare si poate te apuci!

| Metin2Bn a răspuns:

Http://metin2bn.mt2.ro/ este un metin pvp-pvm ratele sunt 1000% gm prietenosi merita incercat mape noi 2014 itm 2014