| daniela94 a întrebat:

Cum fac sa scap de acesta eroare : "Server Certificate Expired?" Imi face asta de cateva saptamani.Nu mai stiu ce sa ii fac.

2 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Mai multe detalii?
Cand iti apare aceasta eroare?
Ce programe ai tras ultima oara (probabil fara licenta)?
De cate ori iti apare pe zi?
Apare cand deschizi un program anume sau cand aprinzi pc-ul?

| Toader_Andrei_1998 a răspuns:

Intra in bios si seteaza ora cum trebuie ca este data inapoi cu cativa ani sau chiar cateva luni, pune ziua corespunzatoare si, Voila!
Cum intri in bios:
1. Dai restart la calculator
2. Dai in functie de windows, iti apare pe ecran tasta DEL sau F2,
3. Setezi datele corespunzatoare, ca sa schimbi data dai pe - si + de la NumPaduri de acolo din dreapta tastaturii, daca nu ai tastele din dreapta dai pe minusul ( - ) de la tastatura ca se duce 1, 0, 59, 58.Deci merge si asa, Good Luck!