| Schinteie_Flavian_1990 a întrebat:

cum fac un cont pe League of Legends [ LOL ]? Cand vreau sa fac cont scrie " Your Signup Failed ".Am vazut mai multe intrebari cu aceeasi problema am incercat sa fac cont de la toate link-urile, dar tot nu-mi merge. Cine imi spune cum sa fac cont sa nu m-ai scrie " Your Signup Failed " ii voi da funda.

Răspuns Câştigător
| NoHero a răspuns:

Poftim: https://signup.leagueoflegends.com/ro/signup/redownload

Da-i pe descarca jocul, dupa iti apare sa iti faci cont daca nu ai deja unul, ai nevoie de adresa ta de email. Eu joc pe EUNE iti recomand sa iti alegi serverul dintre EUNE si EUW. Daca cumva alegi EUNE poti sa ma adaugi la prieteni si te ajut cu ce pot daca ai nevoie, numele in joc este: zek045