| geroge a întrebat:

Buna TPU cum se face iteme la metin2...

1 răspuns:
| NeRTy a răspuns:

Simplu...
Conteaza si ce fel de metin este : ro sau privat
Pentru Metin2ro conteaza sa iti faci iteme de crescut pana pe la lv 40-50 si de acolo poti face usor usor si niste iteme (Bijuteri sau Armuri) mai bune.
Pe un metin2 privat conteaza sa faci repede lv 78 si dupa trebuie poti apuca sa iti faci itme
La sura iti trebuie rez. magie si altele
La war iti trebuie semi-om, necunostinta, aparare cu 2 maini si aparare cu sabia
La saman iti trebuie INT full pentru a putea face daune cat mai mari.
La ninja (preferatul meu ) iti trebuie in special seturi si bonusuri bune fe fiecare item big grin

Sper ca te-am ajutat