| Biancamaria9 a întrebat:

:d, ma jucam metin2 arena si apoi a spus GM ca se inchide serverul in 3 sec, bun. S-a inchis. Apoi, am asteptat toata ziua sa se deschida dar zice ca ch-urile sunt inchise.
Am intra pe site si spunea acolo niste intrebari si una din ele era daca imi apar serverle INCHISE, spunea ca statusul trebuie sa fie cu rosu, si nu-i... si spune ca sunt 803 playeri conectati..Va rog, ajutati-ma ...Nu stiu ca sa mai faccrying. FUNDA!

2 răspunsuri:
| gabi2000 a răspuns:

Metin2 arena revine intra repede: http://www.metin2arena.info/

| paulpol12 a răspuns:

Lasate de metinul ala si gaseste altul