| goodofwar09 a întrebat:

Buna TPU Daca puteti sa ma ajutati pe mine cu ceva. Vreau sa-mi spuneti si mie niste servere de metin nu conta pvp pvm sau aman2 daca se poate sa fie putini playery

5 răspunsuri:
| Kraxy a răspuns:

Salut!
Am eu un metin2 care cred ca este exact cum ai cerut tu!
http://metinx.eu/
Are un server PvP 90%, PvM 10% [Te da level 1 si maxim e 250]
Bonusuri destul de mari etc.
Clientul PvM are bonusuri mai mici, dar este foarte superb.
Te asteptam!
Sper sa iti placa.

| Ovydiw a răspuns:

Aici gasesti cele mai noi metine si cele mai jucate,,,: http://www.e-joc.info/category/metin-2/
Dupa mine cele mai misto sunt:
-Metin2GX.ro
-Metin2Dinamik
-Metin2Mondial
-ValMondial
-ExtremeMetin2
-Metin2Earth
...Le-am jucat eu si sunt misto:D...
Sper sa iti placa, si cu siguranta o sa gasesti unu care sa iti placa:D
Distractie placuta!

| sorynm a răspuns:

PvP poti incerca LightMT2, iar PvM Kingdom Mt2 thinking

| goodofwar09 explică:

Val mondial s-a inchis.

| Altair_Ty_1990 a răspuns:

SkyMetin..jocu ii tare e tot un fel de metin...primesti multi bani dar tot nu stiu ce-s cu skillurile...pai bafta la jos sper sati placa