| BoykaAlexandru a întrebat:

De ce cand dau drumu la Fifa 2012 imi scrie asa
The program can't start because d3dx9_41.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.

Care imi spune cum sa il fac sa mearga?
dau funda
Multumesc!

3 răspunsuri:
| dariusbocos a răspuns:

Iti trebuie downloadat si copiat in folderul cu fifa 2012 atata tot scrie pe google download d3dx9_41.dll caut downloadezi si il copiezi in fisierul unde ai instalat Fifa 2012 si o sa-ti mearga!

| BoykaAlexandru explică:

De fapt am avut nevoie de directx...am aflat si eu acum da iti dau medalia ca si rasp dau e bun

| Smereca_Miky_1993 a răspuns:

Iti schimbi windosul pentru ca vroiam sa-mi descarc gta iv si imi aparea si mie
The program can't start because is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.