| didi13842 a întrebat:

de ce nu imi merge gta san andreas, vice city, Bucuresti si zimnicea pe Windows 8.1? apas click dar nu porneste jocurile la toate! cs merge si wresling.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din cauza Windows-ului. Toti patesc asa din cauza ca nu ai pus un patch pentru GTA. Crack-ul din joc e blocat in firewall, windows vine cu cel mai agresiv antivirus si defender. Verifica antivirusul sa nu blocheze aplicatia, sau da-i pe aplicatie, click dreapta si la compatibility bifeaza sa "Run as administrator" si de asemenea bifeaza sa ruleze compatibil cu Win XP. Noroc bun