| jan33tt a întrebat:

Buna TPU.de ce nu merge sa intru in apartament la ladypopular? pls help me! am inteles ca trebuie instalata ultima versiune de la adobe flash player(10.1.). dar am instalat o...si tot nu merge.nu stiu ce sa mai fac.versiunea am luat o de pe http://kb2.adobe.com/cps/142/tn_14266.html
si eu mai am instalat si adobe plash player 10 plugin, adobe shockwave player 11.5 si adobe reader X...fiecare cu versiuni diferite. e vreo problema? va rog ma ma ajutati! nu stiu ce ma ma fac! am cautat pe net si unele fete au tot aceeasi problema de cand cu versiunea asta noua de la ladypopular... funda

1 răspuns:
| mihaellaandreea a răspuns:

Ce ai facut ai facut prosteste.nu trebuia sa le instalezi cred ca a prins calculatorul un virus pe sait si nu-ti da voie sa intri in casa fa-ti unul nou pe lady popular cu @yahoo.net merge succes!