| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp am inceput sa joc gta san andreas pe playstation2.
Am vazut multe tutoriale pe youtube in care daca te duceai in padure aparea slenderman. Am incercat si eu de mai multe ori in aceiasi padure si nu a aparut nimic. De ce? Am facut un pariu cu un prieten ca am sa-l gasesc si am sa ii fac poze. Vreau si eu niste sfaturi cum sa il gasesc.
Dau Funda :*

Răspuns Câştigător
| FlashGun a răspuns:

Nu se poate gasi pentru ca nu exista in San Andreas. Cei care l-au gasit aveau mod. Joaca San Andreas pe PC si baga modul Misterix. Cu acest mod iti vor aparea mai multi monstrii.