| AlexAlexutz12 a întrebat:

Buna TPU.
De curand mi-a aparut bara de pe destkop in stanga si tot dispare cum as putea sa o reglez sa fie iar jos?

Răspuns Câştigător
| Systemup a răspuns:

Grabestete sa faci ceia ce iti spun eu sau o sa fie preatirziu:
Dai in:In meniul PC-ului unde stingi compiuterul in dreapta apesi:Панэли управление, Востоновление, si apoi apesi запуск востоновление системы, apesi tot ca esti de acord si se va porni.Peste un timp PC-ul se va porni singur si va fi tot normal.