| Haşa07 a întrebat:

Este vorba de Minecraft!
Tatal meu este plecat in Spania de aproape 5ani si a spus ca ar vrea sa ne putem juca impreuna pe: Minecraft (PC) pana vine acasa din nou. :'(
Si imi trebuie un cont premium de Minecraft :'(
Ati putea sa ma ajutati? Sa imi dati un cont premium? sad
Chiar am nevoie pentru un fapt bun!

~~~~~~DAU FUNDA PENTRU CE-L MAI BUN OM!~~~~~~

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu te-ai saturat de atata cersit? http://www.tpu.ro/......-ar-fi-de/

De data asta vad ca ai venit si cu o poveste, in speranta ca va cheltui cineva bani pentru tine. Crezi ca vei avea mai mult noroc? Iti spun eu: nu.

| Gonrax a răspuns:

Ce minciuni ai putut să faci.
Mai bine nu postai întrebare că te-ai făcut de râs.
Crezi că te crede cineva?

| coltionut a răspuns:

1 la mana nimeni nu o sa cumpere cont premium minecraft pentru tine
2 la mana ce om matur s-ar juca minecraft? (vorbesc de tatal tau )
si 3 mie imi suna a poveste ca sa iti dea cineva cont premium ca inventezi tu o poveste la care tu speri ca va impresiona pe cienva...