| Creata3458 a întrebat:

Eu am avut un un joc pe stick care era virusat si aveam si poze pe acel stick...credeti ca virusul a "patruns" si in acele poze?
FUNDA celui mai bun raspuns.
Va multumesc anticipat tuturor! :* puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Cand downloadezi ceva cu virus, virusul ramane in acel fisier, eu zic sa iti downloadezi un antivirus si sa copiezi 2-3 poze si sa le scanezi.Adica sa scanezi a2-a copie a pozelor, pentru ati ramane in stick, oricum daca dai scan la stick nu o sa iti stearga pozele chiar daca ai virusi.Fi sigur de asta.

1 răspuns:
| Christian1000 a răspuns:

Descarci un antivirus bun gen Bitdefender, Norton, Avg, introduci stickul intri in computer, clic dreapta pe stick si dai scan with (antivirusul). Dupa care daca ai virusi iti va sterge virusi si vor ramane pozele neinfectate. Funda?