| bibiiiy a întrebat:

, eu am jucat un metin, candylongju. dar mi s`a furat contul care era foarte bun.si nu mai am cont.problema e ca nici nu mai merge sa imi fac altul, asa ca v a rog daca ati jucat acest metin, si nu mai jucati, sa imi dati mie contul, daca doriti sa imi dati contul dvs.va rog sa imi trimiteti mesai private cu numele si parola contului.multumesc foarte mult.sad:*

1 răspuns:
| sefu97 a răspuns:

Iti dau eu cont lvl 90 parca ca nu mai joc privatehappy da-mi id de mess