| AMVeu a întrebat:

Eu am un Xbox 360 și am patru jocuri, dar problema este că toate jocurile au și varianta online și mie nu-mi funcționează. Spuneți-mi și mie de exemplu la Assassin's Creed 3 cum să joc online. Am nevoie de un cont Gold (adică cu bani)? Apropo mie imi funcționează Xbox Live (adică am net și cont pe Xbox Live).

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cumperi cardul asta
http://www.ventumgames.ro/......hs-xbox360
Si 1 an de zile poti sa te joci live in retea. Mai ai nevoie de o conexiune la Internet de bandă largă. (DSL, prin cablu sau FiOS).Un Xbox Live cont + card.O modalitate de a conecta Xbox 360 la modemul (fie o conexiune directă printr-un cablu Ethernet sau printr-o conexiune fără fir ).