| Chelsea13 a întrebat:

Eu de obicei am Google Chrome.Dar de cand mi-am instalat Movie Maker in loc de Chrome imi apare un **** de CLARO. Ce pot face sa imi apara din Chrome ca pagina de pornire? Am urmat mai multe intructiuni care mi le dadea dar niciun rezultat. FUNDA!

1 răspuns:
| erou a răspuns:

Pai sterge Google Chrome din toate fisierele la asta iti recomandt Unlocker e usor de folosit si tureaza la maxim unitatea si il reinstlaezi cu Mozila sau Internet explorer sau Opera deci sper sa mearga