| SaRRaMea a întrebat:

Eu joc de o zi jocul Kaneva si am vazut la altii ca casele lor sunt mai mari.Cum fac ca sa am si eu casa mai mare si plina de chestii.

Si inca ceva. Cum pot muta mobila? Canapeaua, dulapul sau altele?

FundaVOT (scuze pentru categorie)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca poti face asemenea mutari la Dragoste si sex?

| SaRRaMea explică:

Mai, mullti fac asta, daca nimeni nu raspunde pe,, jocuri online si PC,, ma rog, dar nu raspunde doar ca sa te bagi in seamaaaa, daca ai un raspuns raspunde, daca nu, pa-pa ...si da pot, oricine poate. straight face